Yazı Tahtası

Yazı Tahtaları

Okullarda ve işletmelerin toplantı salonlarında kullanılan yazı tahtaları yazı yazma ve silme konusunda en kullanışlı yüzeyler sunmaktadır. Uzak noktalardan yazılan yazıların görülür olması geniş dersliklerde rahatlıkla kullanılmasını sağlamaktadır. Yazılan yazıların kolaylıkla silinerek iz bırakmaması ayrıca avantajlı yönlerindendir.

En Çok Kullanılan Yazı Tahtası Seçenekleri

Yüzeylerinin en detaylı şekillendirilmiş olması yazı yazarken kalem veya diğer yazı yazma araçlarının uçlarını deforme etmeden kullanılmasını sağlamaktadır. Üretilen yazı tahtaları web sitesinde ayrıntısı şekilde gösterilmektedir. Burada en çok tercih edilen yazın tahtaları olarak,

Duvara Monteli Yazı Tahtası Modelleri

Laminant yazı tahtası modelleri olmaktadır. Arka bölümlerinde duvara sabitlemek için montelenen askı noktaları yazı tahtaları ağırlığını tam kapasite karşılayacak niteliktedir. Web sitesinde gösterilen yazı tahtaları yüzeylerinin detaylı işlenmesi sonucu en sessiz ortamlarda dahi ses çıkarmadan yazı yazılmasını sağlamaktadır.

Yazı Tahtası Seçiminde Önemli Hususlar

Okullarda dersliklerde veya büyük küçük kuruluşların toplantı salonlarında kullanılan yazı tahtaları konu anlatımlarında yazarak gösterilmesi gereken konuların gösterildiği bölümleri oluşturmaktadır. Bu nedenle yazı tahtaları boyutları salonda veya her türlü kapalı mekândakilerin görebileceği boyutta yazı yazılmasına imkan sağlayacak boyutta seçilmelidir.

Aynı zamanda yüzeyleri düz ve renk bakımından yazıların en uzak noktalardan seçilmesine imkan sağlayan renklerden seçilmiş olması gerekir. Renk olarak seçilen yeşil, beyaz ve mavi gözleri yormayan renk seçenekleri olmaktadır.

  ×
  ASİLSAN OKUL MOBİLYALARI

  10 yılı aşkın deneyim ve yüzlerce referansı ile Arma Okul Donanımları’nın sunduğu ürün grupları arasında eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi eğitim gereçleri yer almaktadır.

  Adresi: Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Yolu Çiçek Sok. No:8/1-2 Bahçelievler/İstanbul
  Tel: +90 212 639 70 78
  Whatsapp: +90 534 715 48 62
  Fax: +90 212 639 71 69