Werzalit Masa

Zorlu hava şartlarına dayanıklı olarak üretilen Werzalit Masa ürünleri, ahşap veya düz bir renk ve kare, dikdörtgen ya da yuvarlak bir modele sahip olarak üretilmektedir. Gerek iç gerekse dış ortamlarda güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz Werzalit masalar, uygun fiyatlı olarak sizlere sunulmaktadır. Yanmaz, ısıya dayanıklı, su geçirmez ve çizilmez özellikte üretilen masalar katlanır ya da sabit ayaklı bir özelliğe sahiptir. Evlerinize dekoratif bir hava vermenizi sağlayacak olan Werzalit masalar, özel bir ağaçtan üretilmektedir. Masanın ayağı ise cam, tahta gibi kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Werzalit masalar ihtiyacınıza uygun olarak istediğiniz modelde üretilebilmektedir.

Oturma odanızda, salonunuzda, yemek odanızda ve çalışma odanızda ister tek kişilik ister 12 kişilik kapasiteye sahip olan Werzalit Masa ürünlerini güvenle tercih edebilirsiniz. İki ayaklı, üç ayaklı ya da dört ayaklı olarak farklı modellerde tasarlanan Werzalit masalar ile mekanlarınız dana canlı bir görünüm kazanacak, zevkinize ve masaya uygun sandalyeler ile de evinizin şıklığını arttırabilirsiniz. Ayrıca mutfaklarda tercih edebileceğiniz dekoratif Werzalit Masalar ile görsel açıdan eşsiz ve oldukça fonksiyonel bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Mutfakta tercih edebileceğiniz Werzalit Masa ürünleri metal ayağa sahip ve üzerinde ahşap görünümün hakim olduğu ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylece, ahşap masa malzemeleri ile mutfaklarınızda doğallığı yakalayabilirsiniz.

Bununla birlikte; evlerinizde size özel alanlar yaratmak için kullanabileceğiniz üstü desenli Werzalit Masalar, dostlarınızla keyifli sohbetler yapmanız için kaliteli ortamlar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

ASN-701
incele
ASN-702
incele
ASN-703
incele
ASN-704
incele
ASN-705
incele
ASN-706
incele
ASN-707
incele
ASN-708
incele
ASN-709
incele
ASN-710
incele
ASN-711
incele
ASN-712
incele
  ×
  ASİLSAN OKUL MOBİLYALARI

  10 yılı aşkın deneyim ve yüzlerce referansı ile Arma Okul Donanımları’nın sunduğu ürün grupları arasında eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi eğitim gereçleri yer almaktadır.

  Adresi: Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Yolu Çiçek Sok. No:8/1-2 Bahçelievler/İstanbul
  Tel: +90 212 639 70 78
  Whatsapp: +90 534 715 48 62
  Fax: +90 212 639 71 69