Öğretmen Masaları

Öğretmenlerin konuya hakim bir şekilde rahatça ders anlatabilecekleri, öğrencilerine daha yararlı olabilecekleri bir imkan sunması adına öğretmen masalarının üretimi tamamen yerli üretimle usta marangoz işçiliği gerçekleştirilerek farklı çeşitlerde üretilmektedir. Üretilen bu farklı şekillerdeki çeşitlilikleri bakımından da öğretmen masalarının hem sandalyesi hem de kürsüsü ile bir takım halinde üretimi gerçekleştirilmektedir. Genellikle suntadan imal edilen öğretmen masaları gerçekten de öğretmenin kaliteli bir ders anlatım sürecine hakim olması ve rahat, sağlıklı oturma şekline kavuşması adına önemlidir. Hem bu sayede öğretmen masalarının yerli üretim bakımından ülke ekonomisine de oldukça büyük katkısı bulunmaktadır.

Temel olarak öğretmen masaları üretimlerinde yuvarlak form kullanılmaktadır. Bu yuvarlak form ekseni etrafında öğretmenin kalem, kitap ve benzeri diğer ders araçlarını masaya koyabileceği özel hazneler bulunmaktadır. Bu özel alanlarla öğretmen masaları olarak öğretmenin tahta kalemlerinin sıradan düşmesi gibi durumlar sona ererek ders anlatma çileye dönüşmekten çıkmış olacaktır.

Bu bakımdan öğretmen masaları tahta kalemleri için ve kitaplar için ayrı alanlarının özel olarak üretildiği yerlerle tamamen suntadan marangoz işçiliği dikkate alınarak üretilmiştir. Bütün bu üretimler boyunca daima en iyi el sanatı işçiliğinin meydana getirilmesi adına çalışmalar sürdürülerek tüm bu sürdürülen çalışmalarla daha verimli olma amacı güdülmektedir. Amaçlanan tüm bu unsurlar dikkate alındığı zaman söz konusu tüm özellikleriyle marangoz işçiliğinin bütün yönleriyle kendisini göstermiş olduğu ortada duran unsurları oluşturmakta ve kaliteli bir öğretmen masası imalatı yapılmaktadır.

ASN-807
incele
ASN-806
incele
ASN-805
incele
ASN-804
incele
ASN-803
incele
ASN-802
incele
ASN-808
incele
ASN-801
incele
  ×
  ASİLSAN OKUL MOBİLYALARI

  10 yılı aşkın deneyim ve yüzlerce referansı ile Arma Okul Donanımları’nın sunduğu ürün grupları arasında eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi eğitim gereçleri yer almaktadır.

  Adresi: Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Yolu Çiçek Sok. No:8/1-2 Bahçelievler/İstanbul
  Tel: +90 212 639 70 78
  Whatsapp: +90 534 715 48 62
  Fax: +90 212 639 71 69