Öğretmen Dolapları

Öğretmenin ders anlatma araçlarını yanında bulundurması bakımından gerekli olan tüm materyalleri özel dolabında saklaması kadar daha emniyetli bir sistem yoktur. İşte bu nedenle öğretmen dolapları birbirinden farklı göz sayılarıyla birinci sınıf işçilikle üretilerek tamamen öne çıkan marangoz işçiliğinde sunulmaktadır. Marangoz işçiliğinde üretilen bu öğretmen dolaplarının sağlamış oldukları nitelikler göz önünde tutulduğu zaman her türlü eğitim-öğretim materyallerini uygun oldukları görülmektedir. Bütün bu unsurlar da adına sağlanan tüm yönlerin öğretmen dolapları çeşitleriyle sunulduğunu göz önüne çıkarmaktadır.

Öğretmen dolaplarının 5 – 15 sayı adedi aralığında gözleri bulunmaktadır. İhtiyaç doğrultusunda temin edilebilecek olan bu farklı adetteki göz sayılarıyla birlikte öğretmen dolapları taşımış oldukları bütün unsurlar dikkatle incelendiği zaman tamamen farklı nitelikler taşımaya devam ettikleri hemen görülmektedir. Bunun yanı sıra yine başlı başına temel yöntemlerden birisi olması bakımından nitelikli olarak bu öğretmen dolapları daima en önde gelen yönleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu tüm bu özel yönleri baz alınarak öğretmen dolaplarının sistematik olmak üzere çeşitli ders materyallerinin saklanması, dosya ve kitaplıkları muhafaza etmesi yönleriyle son derece dikkat çeken unsurlardan birisi olduğu hemen söylenebilir.

Tüm bunlar da açıkça belirtmektedir ki öğretmen dolapları oldukça fonksiyonel işlemiyle arşiv, ders araç gereçler ve özel anahtarlık olarak da kullanılabilir. Ayrıca öğretmenin branşı fen bilimleri ise laboratuvar araç gereçleri ve önlüğünün de saklanmasına yönelik bir işlev sunacaktır.

ASN-809
incele
ASN-810
incele
ASN-811
incele
ASN-812
incele
ASN-813
incele
ASN-814
incele
  ×
  ASİLSAN OKUL MOBİLYALARI

  10 yılı aşkın deneyim ve yüzlerce referansı ile Arma Okul Donanımları’nın sunduğu ürün grupları arasında eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi eğitim gereçleri yer almaktadır.

  Adresi: Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Yolu Çiçek Sok. No:8/1-2 Bahçelievler/İstanbul
  Tel: +90 212 639 70 78
  Whatsapp: +90 534 715 48 62
  Fax: +90 212 639 71 69