Konferanslar Sandalyeleri

Konferanslar, dinletiler ve toplantılar da en çok problem yaşanan konu sandalye konusudur. Yeterli sandalye bulmak için insanlar saatler öncesinden etkinliğin olacağı yerlere gitmektedir. Sandalye sayısının yeterli olması durumunda ise sandalye konforu yeterli değildir. Konferans, dinleti ve toplantılarda insanların hem rahat oturacağı hem de rahat bir şekilde not alacağı konferans sandalyeleri olmalı.

Sandalyeler aslında sadece oturma amacına hizmet ediyor gibi gözükse de gidilen etkinlikte rahat edilmesini sağlayan dinleme ve not alma amacına hizmet eden bir araçtır. Bu tarz sandalyelerin çokça çeşidi bulunmaktadır, konferans sandalyeleri denilmesinin sebebi hem not alınacak bir parçası hem de oturma alanı olarak kullanılmasıdır. Bazı modellerde oturma yeri ve kolluk kısmı tahta olur, bazı modeller de ise oturma kısmı yumuşak koltuk kolluk kısmı tahta olur. Rahatlık ve konfor bakımından koltuk kısmının yumuşak olması daha idealdir konferans sandalyeleri için bir diğer ayırıcı özellikte sandalyelerin altında bulunan çanta, kitap defter koymak için yapılan metal bölümdür. Bu tür sandalyelerde malzeme kalitesi çok önemlidir. Taşıma kapasitesi, kolluk bölümünün malzeme kalitesi, oturma yerinin kumaş kalitesi gibi kalite olarak iyi malzemelerden yapılmış olmalı.

Tamamen tahtadan yapılmış olan konferans sandalyeleri konfor ve rahatlık bakımından dolayı çok tercih edilmemektedir.

ASN-317
incele
ASN-319
incele
ASN-320
incele
ASN-321
incele
ASN-322
incele
ASN-323
incele
ASN-324
incele
ASN-318
incele
  ×
  ASİLSAN OKUL MOBİLYALARI

  10 yılı aşkın deneyim ve yüzlerce referansı ile Arma Okul Donanımları’nın sunduğu ürün grupları arasında eğitim mobilyaları, yazı tahtaları, labovatuvar sistemleri, eğitim teknolojileri ve okul öncesi eğitim gereçleri yer almaktadır.

  Adresi: Kocasinan Merkez Mah. Mahmutbey Yolu Çiçek Sok. No:8/1-2 Bahçelievler/İstanbul
  Tel: +90 212 639 70 78
  Whatsapp: +90 534 715 48 62
  Fax: +90 212 639 71 69